İletişim-resmi
Yonetim
Adres:
Turgutreis - Bodrum
Muğla
48960
Türkiye
Cep Telefonu:
(0532) 246 0697
e-Posta Gönder
(isteğe bağlı)
Ek Bilgi:

TurgutreisRehberi aradıgınızı size göstermeye hazır.

Burada kaydı yapılmış tüm yeme, içme, eğlence, otel ve sosyal durumlar gibi gereksinimlerinizi karşılayacak firma bilgilerini görsel olarak size sunacak. Esnaf iseniz tanıtımınızı (eleman ilanı dahil) bir kaç dakika içinde kendinizde yükleyebilecek size ulaşılmasını saglamış olacak., yayındakileri görebileceksiniz. Sizin eklediğiniz bilgiler ücretsiz olarak yayınlanacaktır. Bu bilgilerin sizi arayanlara ulaştırmak için yeterli olacağını düşünüyoruz.

Daha fazla tanıtım TIK yada bunun gibi ekstra talepleriniz için lütfen bize ulaşın.

TurgutreisRehberine kayıt olduktan sonra öncelikle

  1. İşletme bilginizin zaten tarafımızdan girilip girilmediğini kontrol edin, yoksa ekleme aşamasına geçebilisiniz., varsa bize ulaşıp kaldırmamızı isteyin. Biz sizin girdiğiniz bilginin en doğrusu olacağını düşünüyoruz.
  2. Bir adet görsel (işletmenizi en iyi yansıtacak), tanıtım metni ve koordinat bilginizi edinin. Koordinat bilginizi öğrenmek için aşağıda gördüğünüz açılır menuye tıklayın.

Diğer alanımız olan gönüllülerimizin katkıda bulunabileceği TurgutreisYasam alanımızda güncel yaşamı içeren dinamik içerikleriyle  eglence, müzik, sinema, gurme veya fotografçılık gibi sanatsal çalışmaları da barındıran görsel sayfalara ulaşabilecek yazdıklarınızı çizdiklerinizi herkese ulaştırabileceksiniz..  ne yapabilirim diyorsanız » bize ulaşarak hangi konuda ise onunla ilgili yapabileceklerinizi içeren mesajınızı ulaştırabilirsiniz.  Test Sayfamız

Ücretsiz Hesap Oluştur »

Siteye Üye olarak girdim işletmemi/ilanımı nasıl gireceğim.?

Çok basit olmakla birlikte kurallarımızıda bilmeniz açısından bakmanızda fayda var. İşletmemizin bir adet fotografı ve tanıtımım metni önceden hazır varsayıyoruz..

Üye olarak girdiğimizde zaten sağ taraftaki açılır menüde liste işletmemize uygun kategoriyi tıklıyoruz.  Açılan sayfa orta kısımdaki listeye-giris butonunu tıklıyoruz.

Sırasıyla;

Tanıtım Başlığı:  İşletme Adınız (Hepsi Büyük olmasın)  Örneğin:   Balıkçı Hasanın Yeri

Ülkeniz >> Bölgeniz

Adresiniz

Posta Kodunuz  (Bilmiyorsanız aağıdaki tablodan kontrol edip ekleyebilirsiniz)

Telefon Numaranız      

Kısa Giriş     Lütfen çok kısa ve hepsi büyük olmayan anlatım kullanalım.

Asıl Tanıtım   Yukarıda kullandığınız kısa girişi de içeren anlatımınızı tamamını girelim. Türkçemize özen gösterdiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Açılan yerde daha önceden bilgisayarımızdaki (işletmemizi yansıtan en iyi çekilmiş) fotografı  sürükle bırak şeklinde ya da Bilgisayardan Seçebilirsiniz.. Yüklemenin çabucak gerçeklestiğini  "Yükleme başarılı bu sayfayı kapatabilirsiniz." yazısını görmekle anlayacaksınız. Önerimiz kutucukta beliren  Fotograf adını değiştirip işletme adını girip "Bilgi Güncelle" ile TurgutReis Rehberine liste ekleme düşüncenizi gerçekleştirmiş oldunuz. 

Hayırlı Olsun.

Not: Bunları ben yapamıyacağım derseniz buradan iletişim Formu ile bilginizi ekleyerek bize yazmaktan çekinmeyin.

Koordinat bilginizi öğrenin..

koordinatiniz

 Örneğin google maps'te/haritalarda sizi arayanlar noktasal olarak nerede olduğunuzu bildiklerinde size ulaşmaları daha kolay olacaktır.  Koordinatınızı (latitude, longitude) öğrenmek için  lütfen tıklayın..

- Gelen hizmet aldığımız sayfada sadece kutudaki yazıyı silip posta adresinizi yazın ve "Search" butonunu tıklayın. Harita açılınca işaret doğru yerde değilse kaydırın + ile büyütüp emin olunca çıkan rakamları not edin. Bunlar sizin dünya haritası üzerindeki enlem boylam noktalarınızdır.

Yukarıda öğrenip not ettiğiniz koordinatları TurgutreisRehberine işletmenizi kayıt etme aşamasında Latitude ve Longitude kutucuklarına bu bilgileri girelim  (göremezseniz  yinede haritada adres kutucuğuna adresinizi yazıp) "Harita" butonu tıklanınca gelen nokta doğru değilse + ile büyütüp baloncuğu doğru yere getirdiğinizde diğer bilgilerinizi tamamlayıp Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Posta Kodunuz..

BODRUM-MERKEZ   48400  KÖYLER   48400 MUMCULAR   48440  TURGUTREİS   48960 
YALIKAVAK   48990 BİTEZ   48470 KONACIK   48480 GÜNDOĞAN   48965
GÖLTÜRKBÜKÜ   48483 YALI   48401 GÜVERCİNLİK   48450 GÜMÜŞLÜK   48970
ORTAKENT   48420

"Ücretsiz Hesap Oluştur" formu aşaması

Bu aşamada., 

Adınızı Soyadınız,  

Bu sayfada son olarak "Kayıt" tuşuna basarak  bitiriyoruz. Artık e-postamıza gönderilen iletiye bakmak kısmına geçebiliriz.  Kayıt olurken girdiğimiz e-posta adresinize gönderilen onay linkini tıklamanız gerekiyor., bunun için e-postamıza giriyoruz.

E-postanıza gönderdiğimiz iletideki linki tıklayıp "evet bu e-posta bana ait" anlamına gelen işlemi tamamlamış oluyoruz, artık ilanımızı rehbere kaydetmek için TurgutreisRehberi panelimize girebiliriz.

Girmek için burayı tıklayabilirsiniz »